ABOUT ELİTE CUP
ELITE CUP was established in 2009, following closely the technology reliable and high-quality service to the concept of an operation. Our mission is customer satisfaction, continuous development board using high-tech glass industry by raising
PRODUCTS
REFERENCES

Karton Bardak

Karton Bardak, ülkemizde cam bardaktan sonra kullanılmaya başlanan plastik bardaktaki hijyen ve kullanım rahatsızlıklarından ötürü karton bardak kullanımı hızla artmaktadır.

Karton bardak kullanım alanları arasında, karton su bardağı, karton çay bardağı ve karton kahve bardağı gelmektedir.Kağıt Bardaklar içecek şeşidine göre farklı ölçülerde üretilmektedir.


Elit CUP karton bardak üretiminde hijyen ve kaliteye önem veren bir karton bardak üretim tesisine sahiptir. Elit Cup müşteri memnuniyeti odaklı bardak üretimi yapan bir bardak üretim tesisidir.Karton bardak ihtiyaçlarınız için bize ulaşabilirsiniz.

Kağıt Bardak

Kağıt Bardak, plastik bardak kullanımına göre hijyenik ve sağlık açısından çok daha fazla tercih edilmektedir.Kağıt Bardak farklı içecekler için farklı renk ve desenlerde üretilebilmektedir. Promosyon amaçlı olarakta kullanılanılabilen kağıt bardak, üretim hızı ve maliyeti ile büyük avantaj sağlamaktadır.

Kağıt Bardak çay ve kahve otomatları ile uyumlu çalışabilmektedir. Plastik bardaklara göre çok daha mukavemetli olmaları sayesinde sıcak ve soğuk içecekler için kullanımı kolaydır. Özellikle sıcak içecekler kağıt bardak ile çok daha kolayca içilebilmektedir.Farklı desen yada ölçüde bardak ihtiyaçlarınız için bize ulaşabilirsiniz.
Elit Cup olarak müşterilerimize özel kağıt bardak üretimide yapabilmekteyiz.

Baskılı Bardak

Baskılı Bardak, baskılı bardak çeşitlerimiz kağıt bardak ve karton bardaklara rahatlıkla uygulanabilmektedir. Promosyon amaçlı kullanılan bardaklara uygulanan baskı ile reklamlarınızın kitlesine ulaşması kaçınılmaz olmaktadır. Standart baskı çeşitleri yanında dilediğiniz tasarımın yada firma logonuzunda baskısı bardak üzerine uygulanabilmektedir. Kağıt bardak üzerine yapılan 4 renk baskı ile çok etkili bir promosyon şansı sunulmaktadır.Promosyon olarak kullanabileceğiniz çok ekonomik bir reklam aracı olan baskılı bardak çeşitleri için ürünler sayfamızı inceleyebilirsiniz.