Kağıt Bardak

Kağıt Bardak üretimi yapan firmamız kağıt bardak üretiminde kalite ve uygun fiyat yaklaşımını prensip edinmiştir.

Kağıt bardak çeşitlerimiz farklı ölçü, renk ve desenlerde yapılabilmektedir.Kullanım alanlarına göre sınıflandırılabilen kağıt bardaklar , farklı standart hacimlere sahiptir.

 

Çevreye duyarlılığın artması ile artan kağıt bardak kullanımı şirketlerde pratik çözüm olaarak hergeçen gün daha fazla kullanılmaktadır. Özellikle davetlerde özel kutlamalarda yıkama ihtiyacı olmaması ve kullanıma hazır olması sebebiyle de kağıt bardak tercih edilmektedir.

 

Üzerine yapılan baskı ile iyi bir reklam aracı olarakta kullanılmaya başlayan kağıt bardak, etkili bir promosyon aracıda olmuştur.

Ülkemizde kağıt bardak üreticileri arasnda saygın bir konuma sahip olan Elit Cup olarak ülkemizin seçkin firmalarına kağıt bardak üretmekten gurur duymaktayız.

 

Kağıt Bardak Fiyatları konusunda oldukça istikrarlı bir fiyat politikamız bulunmaktadır. Standart kağıt kolilerde sevk edilen kağıt bardak fiyatları için bize 0 212 801 01 01 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

 

Kağıt bardak üretim makinalarımız baskılı bardak ve baskısız bardak üretimi yapabilmektedir. İhtiyacınız olan basklı kağıt bardak ise sizler içinde üretim yapmaktan memnuniyet duyarız. Ülkemizde birçok firmaya kağıt bardak konusunda tedarikçilik yapan firmamız kalitesini kalite belgeleri sayfamızda göreceğiniz belgelerle sağlamıştır.