Kurumsal

Kalitesi ve Müşteri yaklaşımı nedeniyle çokça tercih edilen Karton bardak üreticisi olan Elit Cup, 2009 yılında İstanbul İkitelli’ de kurulmuştur. Karton Bardak üretiminde kalite ve hijyeni bir arada tutan Elit CUP, müşterilerine kağıt bardak fiyatları konusunda da uygun alternatifler sunmaktadır.

Elit CUP olarak farklı baskı seçenekleri ve farklı oz larda olmak üzere KARTON BARDAK, KAĞIT BARDAK ve BASKILI KARTON BARDAK üretimi yapmaktadır. Tarafımızdan üretilen karton bardak çeşitleri soğuk ve sıcak içecekler için uygundur. Üretimde kullanılan kalite standartlarımızı almış olduğumuz kalite belgeleri ile tescil etmiş bulunmaktayız.

Pratik kullanımı nedeniyle hızla artan bir kullanım alanına sahip olan Karton Bardak, kullanım kolaylığı, uygun fiyatlı oluşu ve hijyenik avantajları nedeniyle tercih edilmektedir.

Kullanıldığı alan insan sağlığı ile direk ilgili olduğu için ELİT CUP olarak, karton bardak fiyatlarının ucuzlatılması için asla kaliteden taviz vermemekteyiz.

Elit CUP tarafından üretilen tüm kağıt ve karton bardaklar su sebillerinde kullanıma uygundur. Ürettiğimiz bardaklar tüm otomatlarda da çalışmaktadır. Üretimimiz olan karton bardak çeşitlerini ürünler sayfamızdan inceleyip telefon numaralarımız aracılığı ile bardak siparişlerinizi bize iletebilirsiniz.

 

KARTON BARDAK ÜRETİMİNDE MİSYONUMUZ 


 
Sürekli   gelişmek  müşteri  memnuniyetini  yükseltip üstün teknoloji kullanarak karton bardak ( Kağıt Bardak )  sektöründe saygın kuruluşlar arasında yer almak.
 
Özellikle kağıt bardakta sağlık unsurlarına dikkat edilmesi gerektiğinden Elit CUP olarak KARTON BARDAK üretiminde asla kaliteden taviz vermemektedir.