Karton Bardak

Karton Bardak

 

Karton bardak

 

Baskılı Karton Bardak

Karton bardak üreticileri, Karton bardak ve Kağıt Bardak üretiminden kullanıma sunuluncaya kadar hijyen kurallarına dikkat edilerek üretmektedir.

 

Özellikle şirketlerde pratik kullanımından ötürü çok yaygın şekilde sıcak çay bardağı, kahve bardağı, soğuk meşrubat ve su bardağı olarak kullanılmaktadır.

 

Su sebillerine ve otomatlara uyumlu olarak üretilen karton bardaklar tamamen çevreye dosttur. Karton bardak üretiminde kullanılan kağıt malzeme geri dönüştürülebilmektedir. Bu yönüyle de dikkat çeken karton bardak, reklam amaçlı baskı uygulanarak etkili bir reklam aracı olmaktadır.

 

Baskılı karton bardak üzerine basılan reklam ile % 100 hedef kitlenize ulaşım garantiniz bulunmaktadır. Bu nedenle son dönemde birçok şirket kendi logosu basılan bardak siparişi vermektedir. Baskılı karton bardak ile % 100 müşteriye ulaşım sağlanabilmektedir.

 

4 renk yüksek çözünürlükte baskılı karton bardak üretebilen Elit CUP, sipariş öncesi sizlere bardakların ölçüsüne karar verdikten sonra bardak baskı alanı ölçülerini bildirecektir. İsteyen müşterilerimiz kendi baskı tasarımlarını bize uygun formatta gönderebileceği gibi isteyen müşterilerimiz için baskı öncesi tasarım yapmaktayız. Baskılı karton bardak üretime girmeden önce gereken kontrollerin yapılması ile hatasız bir baskı yapılmaktadır. Dileyen müşterilerimize bardak görselleri 3D olarak iletilmekte ve alınan onay sonrası bardak üzerine baskı yapılmaktadır.

 

Karton bardak üreticileri arasında bulunan Elit Cup sahip olduğu bardak üretim makineleriyle yüksek çözünürlükte baskı ile bardaklarınızı görsel bir reklam aracına dönüştürmektedir. Baskı için kullandığımız boyalar gıdaya uygun özelliklerdedir.

 

Karton bardak fiyatları konusunda dikkatli davranan firmamız fiyatlarını düşük tutmaya çalışırken asla kalitesinden ödün vermemektedir. Karton bardak ürünleri çevre dostu olması gerekirken farklı bileşenler ile daha ucuz fiyata satabilmek için kalitesiz hammadde kullanılmamaktadır.

 

Kullanım amacına göre farklı boyutlarda üretilen karton bardak çeşitleri;

 

4 oz karton bardak

7 oz karton bardak

8 oz karton bardak

9 oz karton bardak

12 oz karton bardak

14 oz karton bardak

16 oz karton bardak

 

 

Karton bardak için wikipedia da bulunan açıklamaya ulaşmak için tıklayınız

 

Karton bardak çeşitleri ve siparişleriniz hakkında detaylı bilgi için 0 212 801 01 01 nolu telefondan bize ulaşabilirsiniz.